Перелік документів, які необхідно надати

для повторного виготовлення документа про вищу освіту

1. Заява (додаток 1).
 
2. Оригінал документа диплома або додатка про вищу освіту (при пошкодженні або допущенні помилки в документі про вищу освіту).
 
3. Копія диплома з додатком (за наявності).
 
4. Копія попереднього документа про освіту
 
5. Копія паспорта громадянина України (сторінки 1, 2, 3, 4, 11, 12).
 
6. Копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон (для написання прізвища та імені англійською мовою, у разі відсутності вищезазначеного документа переклад прізвища та імені здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 № 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею».
 
7. Заява на внесення коштів до каси відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку НАВС (для диплома спеціаліста – 16 грн. 50 коп., для диплома магістра або бакалавра – 19 грн. 02 коп., для додатку до диплома – 10 грн. 08 коп.) (додаток 2).
 
8. Згода на збір та обробку персональних даних (додаток 3).
 
9. Документи на повторне виготовлення документів про вищу освіту подаються до НАВС або надсилаються поштою за адресою: 03035 м. Київ-ДСП, пл. Солом’янська, 1.
 
Отримання виготовлених повторних документів про вищу освіту можливе тільки особисто власником документа або його довіреною особою по нотаріальній довіреності, після оплати послуг. Оплата послуг за повторне виготовлення документів про вищу освіту вноситься до відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, розташованого за адресою: м. Київ, площа Солом’янська, 1.
 
За додатковою інформацію звертатись за телефоном: (044) 206-79-10, вн. тел. 15-28 (ЦК, каб. 307). Контактна особа: Бистрицький Богдан Юрійович